Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
3-6mm Ogrodzenie Strażnik Ogrodzenie Maska spawalnia maszyna Włókna krzyżowe Przestrzeń 50-200mm Plc
| Średnica drutu: | 3-6mm |
|---|---|
| napięcie: | 380V/50HZ/Dostosowane |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Maszyna do spawania siatki sieciowej z linią drutu, o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Prison Guard CE 76,2x12,7mm Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3200 mm |
Średnica drutu 3-6 mm Silnik główny 7,5 kW Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Spawana zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Wielkość otworu 50*200 mm Maszyna spawania sieci kolejowej Servo Motor Pull
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
CE 2500mm Pre Cut 6mm Maszyna do produkcji siatki z kurczaka
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Servo Motor Cross Wire 48PCS Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Siatka budowlana Przestrzeń druciana 50-200 mm Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 25mm |
| Materiał elektrody spawalniczej: | CuCrZr |
Spawarka z siatką 20 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
3000mm Air Cylinder 160KVA Maszyna do produkcji ogrodzeń, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |

