Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Zgrzewarka rolkowa o średnicy 6,0 mm i szerokości 2 m Plc
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki rolkowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
| Przestrzeń wzdłużna drutu: | 50-250mm |
Długość 60m Plc 2.5mm Dia Roll Mesh Spawarka
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki rolkowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
| Przestrzeń wzdłużna drutu: | 50-250mm |
Prędkość spawania 75 razy Długość rolki 30m Maszyna do produkcji siatki spawalniczej Plc
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki rolkowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
| Przestrzeń wzdłużna drutu: | 50-250mm |
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej One Worker SCR 100 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Rozmiar oczek: | 100 * 100 mm-300 mm * 300 mm (regulowany) |
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
Niskie zużycie energii spawacz siatki szerokość 2 m Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał: | żelazny drut |

