Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Maszyna do produkcji klatki z drutu 125KVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Sprężynowa zgrzewarka zbrojeniowa Mitsubishi 12m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
50x200mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE z drutu stalowego
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50-200 mm |
| kolor: | Niebieski lub dostosowany |
Otwór 12,7x76,2mm Strażnik więzienny 358 Spawarka z siatki przeciwpoślizgowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
5m 50HZ 120KVA Konstrukcyjna spawarka siatkowa
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
Rozmiar otworu 150 * 150 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Maszyna do spawania siatki wzmocnionej serwomotorem
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
Rozmiar prętów zbrojeniowych 4-8 mm Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych System chłodzenia wodą
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Stosowanie: | spawanie siatki stalowej, |
| Prędkość spawania: | 40-70 razy/min |
Ekran dotykowy CNC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Butla powietrzna 65 razy silikonowa maszyna do produkcji siatki z kurczaka
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| System ściągania siatki: | Poprzez sterowanie silnikiem serwo i cylindrem pneumatycznym |
| Teoria spawania: | Zgrzewanie oporowe |

