Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Stalowy pręt do betonu 11kw 4mm Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość pręta stalowego: | 4,0-9,0 mm |
| Ciśnienie spawania: | Kryniczny |
Zbrojeniowa spawarka siatkowa o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość drutu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |
Rozmiar otworu 200 * 50 mm Zgrzewarka do siatki drucianej 380 woltów 50 Hz
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 6500 kg |
Długość oczek 6 m Obróć spawarkę do siatki ogrodzeniowej Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Wzmacniająca siatka spawalnicza 12 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6-12 mm |
| Szerokość oczek: | Od 1000 mm do 2500 mm |
Maszyna do zgrzewania rolek z siatki drucianej 30 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość blachy: | 25mm |
| Ciężar maszyny: | 4,5 t |
Rozmiar siatki 50-200 mm Drut stalowy 5,5 kW Maszyna do spawania panelem siatkowym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Materiał maszyny: | Blachy stalowej |
| Przełącznik sterujący: | Schneider |
Rysunek silnika serwo maszyny spawalniczej o mocy 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Grubość blachy stalowej: | 25mm |
| transformator spawalniczy: | 125KVA * 6 SZT |
Grubość Żelazna płyta 30 mm Silnik 18 kW Zgrzewarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 8500 kg |
Ekran dotykowy 45-65 razy / min Spawarka wzmacniająca siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 8500 kg |

