Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej Pre Cut Expressway 200 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 3m
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Całkowicie automatyczny |
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
Ogrodzenie straży kolejowej Rozmiar 1,8 * 2,2 m Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych 200A
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-6,0 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Okrągły pręt 75 razy 2500 mm Spawarka do paneli siatkowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
5,5 kW Przestrzeń z drutu poprzecznego 50-200 mm Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej Podawanie ręczne
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej 200 * 50 mm przyjmuje silnik serwo Panasonic
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
PLC Cross Wire 50-200mm Line Wire Mesh Welding Machine Auto Put Spawane
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Pneumatyczna siatka ciągnąca biała niebieska maszyna do spawania siatek o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Typ drutu podłużnego: | wstępnie przycięte |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | wstępnie przycięte |
Automatyczna spawarka siatkowa 200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Żółty transformator spawalniczy 160KVA Silnik 5,5kW Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |

