Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
220V ISO 9001 Pre Cut 0.9m Maszyna do produkcji siatki spawalniczej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Szerokość stali 1200 mm Ekran dotykowy Maszyna do produkcji siatki spawanej Główny silnik 4,0 kW
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Maszyna z siatką spawaną z siatki drucianej o grubości 30 mm 7-9 kW / h Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Drut 8mm Silnik 11kW Zgrzewarka do siatki zbrojeniowej Sterowana PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4,0-8,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2500 mm |
Otwór zasilający 50 * 50 mm Stalowa cewka z siatki drucianej Maszyna do produkcji linii Automatycznie
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji siatki drucianej cewki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Cross Wire Space 50-200mm Automatyczna spawarka z drutu 415V 440V
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna spawarka do siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6 mm Maszyna do paneli z siatki drucianej 7,5 kW w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Autostrada 12mm szerokość siatki 3m siatka wzmacniająca spawarka pneumatyczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Automatyczna spawarka do prętów stalowych o średnicy 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |

