Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Konstrukcja ściany 2,4 m 2,2 kW Wzmocniona maszyna siatkowa, Maszyna do ogrodzenia z drutu kolczastego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Szerokość siatki spawalniczej: | 1200 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 50 * 50 mm do 200 * 200 mm |
Automatyczna maszyna do gięcia 150KVA Panel Master
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC + ekran dotykowy, Panasonic PLC |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do zgrzewania siatki zbrojonej 2500 mm PLC 5 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Mitsubishi Pre Straightened 3m Weld Mesh Making Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Maszyna do ogrodzenia z podwójnej siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
Długość 25m Spawana sieć drutowa Maszyna otwór rozmiar 100 * 100mm Do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-5,0 mm |
| Szybkość spawania: | 70-85 godzin/min |
Prędkość spawania Szybka szerokość siatki 2500 mm Spawarka z siatki drucianej Plc
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Szerokość 2500 mm Rozmiar otworu 50-200 mm Spawana maszyna z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
GWC 2500C Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej, maszyna do produkcji drutu ogrodzeniowego
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
GWC 2500C Firmowa stalowa spawana siatka druciana 868 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |

