Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Rebar 10mm reinforcing mesh 2.4*6m Reinforcing Steel Bar Mesh Welding Machine
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica pręta zbrojeniowego do spawania: | 5-12mm |
| Szerokość panelu siatkowego: | 2400 mm lub 3000 mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej |
|---|---|
| Ciśnienie spawania: | Cylinder powietrzny |
| Rodzaj drutu podłużnego: | Wstępnie przycięte |
Zgrzewarka do siatki drucianej / Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej
| Średnica drutu: | 3-6 mm |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
| Kolor: | można dostosować |
Transformator 160kva Pneumatyczna maszyna spawalnicza 50*200mm Maszyna spawalnicza sieci drukowej
| Średnica drutu: | 3-6 mm |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
| Kolor: | można dostosować |
Maszyna do spawania siatki drukowej o średnicy 3,7 mm
| Nazwa produktu: | Siatka z siatki przewodowej |
|---|---|
| Drut podłużny: | Wstępnie pocięte |
| Drut poprzeczny: | Wstępnie pocięte |
Zgrzewarka siatkowa PLC o wymiarach 1,5 * 2,5 m do siatki ogrodzeniowej 3D
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drukowej PLC |
|---|---|
| Drut podłużny: | Wstępnie pocięte |
| Drut poprzeczny: | Wstępnie pocięte |
Pojemność gięcia online 60 sztuk / godzinę Wielkość siatki 50 * 200 mm Maszyna do spawania siatki ogrodzenia
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 50-60 paneli na godzinę |
| Prędkość spawania: | 60-75 rzędów/min |
Rozmiar ogrodzenia 1530*2500mm Automatyczny zgięcie Autostrada Rękawica 3d Ogrodzenie sieci spawarka
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 50-60 paneli na godzinę |
| Prędkość spawania: | 60-75 rzędów/min |
Pojemność 60 sztuk Wielkość siatki 50 * 200mm Servo Motor 3.5kw Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| surowiec: | drut ocynkowany lub drut niskowęglowy |
| Szerokość ogrodzenia: | Maks. 2500 mm |
Linia produkcyjna do spawania siatki ogrodzeniowej o wysokości 1530 mm i oczkach 50x200 mm
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| surowiec: | drut ocynkowany lub drut niskowęglowy |
| Szerokość ogrodzenia: | Maks. 2500 mm |

