Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Servo Motor Pull Mesh Hopper Construction Mesh Spawarka Załaduj 1T
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek budowlanych |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Znamionowa pojemność 160kva Spawarka z siatki rolkowej Drut zwojowy Plc Spawany
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do zgrzewania siatek rolkowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 3-6mm |
| Gwarancja: | 1 ROK |
Zgrzewarka do siatki budowlanej Otwór 100x100mm Rozmiar panelu 2x3m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki budowlanej |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Recykling CNC Mniej pracochłonna maszyna do spawania siatki rolkowej 6 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE, ISO 9001-2008 |
Mniej pracy 2500 mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 7,5 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej z silnikiem o mocy 5,5 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Średnica drutu 3 mm Highway Motor 5,5 kW Spawarka ogrodzeniowa
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Maszyna do paneli ogrodzeniowych z cylindrem powietrznym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |
Spawanie pneumatyczne 3d Curve Servo Motor Siatka ogrodzeniowa Spawarka wysoce zautomatyzowana
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
45-krotna automatyczna zgrzewarka siatkowa o grubości 6 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Całkowicie automatyczny |
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |

