Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Servo Motor Pull Mesh Szerokość 2,5 m Spawarka z siatki drucianej do stali
| Nazwa produktu: | Spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej CNC 300 KVA 12m
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 1m-3m |
Automatyczne maszyny do zgrzewania siatki drucianej GWC 3000 2000mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
100-krotna pneumatyczna spawarka z siatką 12 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm lub 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Maszyna spawalnicza ze stali żebrowanej 1000 mm 2,4 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość zbrojenia: | 3,0-8,0 mm |
| Szerokość oczek: | 1000-2500 mm |
Budowa dróg Maszyna do spawania siatki rolkowej CNC 2,5 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
Maszyna do zgrzewania siatki rolkowej 6 mm GWCD 2500D
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
40 Times Steel Bar 3300mm Wzmocniona maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6-12 mm |
| Szerokość oczek: | Od 1000 mm do 3300 mm |
Rysunek mechaniczny 3 mm 5,5 kW Maszyna do spawania siatki rolkowej
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Metoda rysowania siatki: | Siatka do rysowania mechanicznego |
| Szerokość oczek: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Maszyna do zgrzewania siatki Mitsubishi 65 razy
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Szerokość panelu siatkowego: | Maks. 3300 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 100 * 100 mm do 300 * 300 mm |

