Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu GWC 2500B
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Maszyna do ogrodzenia z podwójnej siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 3m
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Całkowicie automatyczny |
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
Pojemność gięcia online 60 sztuk / godzinę Wielkość siatki 50 * 200 mm Maszyna do spawania siatki ogrodzenia
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 50-60 paneli na godzinę |
| Prędkość spawania: | 60-75 rzędów/min |
Rozmiar ogrodzenia 1530*2500mm Automatyczny zgięcie Autostrada Rękawica 3d Ogrodzenie sieci spawarka
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 50-60 paneli na godzinę |
| Prędkość spawania: | 60-75 rzędów/min |
Pojemność 60 sztuk Wielkość siatki 50 * 200mm Servo Motor 3.5kw Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| surowiec: | drut ocynkowany lub drut niskowęglowy |
| Szerokość ogrodzenia: | Maks. 2500 mm |
Linia produkcyjna do spawania siatki ogrodzeniowej o wysokości 1530 mm i oczkach 50x200 mm
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| surowiec: | drut ocynkowany lub drut niskowęglowy |
| Szerokość ogrodzenia: | Maks. 2500 mm |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej o otworze 50x200mm i wysokości ogrodzenia 2,5m
| Średnica drutu: | 3-6 mm |
|---|---|
| Prędkość spawania: | 50-75 razy/min |
| Stosowanie: | Ogrodzenie produktu do ochrony autostrad i linii kolejowych |
Długość ogrodzenia 2,5m Przetwornik o pojemności 160kva Wykrzywiona maszyna spawalnicza
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do zakrzywionych siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Całkowita waga: | 12 TON |
| Całkowity wymiar: | 24 x 4,2 x 2,1 m |
Szerokość siatki 2,5 m Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych Energooszczędna
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Waga: | 6500 kg |
| napięcie: | 380V/50HZ/Dostosowane |

