Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Szerokość 2,5 m Prędkość 70 razy / min Maszyny do spawania siatki drucianej do panelu ogrodzeniowego
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Automatyczne maszyny do spawania siatki drucianej 300 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Wzmocniona siatka spawalnicza 50 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość pręta stalowego: | 4,0-9,0 mm |
| Typ maszyny: | Mechaniczny |
5,5kW Cross Wire Hopper Load 100kg Wire PLC Panel ogrodzeniowy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
CE 4,0-8,0 mm Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej Precyzyjna kontrola 415 woltów
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
Rozmiar oczek 50-200mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CNC
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz / Dostosowane |
Maszyna do spawania siatki 2500D 5mm 65 razy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
Welding Transformer 160kva Panasonic Plc Mesh Panel Welding Machine
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| Grubość drutu stalowego: | 3-6 mm |
| przestrzeń przewodów linii: | 50-200 mm |
Długość 3m Maszyna do zgrzewania siatki stalowej z drutu poprzecznego Obciążenie leja 1 tona
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Metoda spawania: | Przez zgrzewanie oporowe |
| Szybkość spawania: | 75 razy na minutę |

