Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
30 sztuk ochrona parku 8mm maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
Servo Motor Pull Mesh Cnc Spawana spawarka siatkowa o grubości 6,0 mm
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| przestrzeń przewodów linii: | 50-250 mm |
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50–300 mm |
Prędkość 65 t / min Maszyny do spawania siatką ogrodzeniową autostrady 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Sterowanie czerwonym malowaniem Plc za pomocą maszyny do produkcji siatki spawanej z ekranem dotykowym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Ukończony produkt: | W siatce rolowanej |
| Długość siatki rolkowej: | 60m |
Ekran dotykowy 30 razy 868 mm maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
PLC CE 2500B Podwójny drut 868 mm Maszyna do ogrodzeń
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6 + 5 + 6 mm / 8 + 6 + 8 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Panasonic Plc Hole 50-200mm Długość 3m Spawarka ogrodzeniowa
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, konserwacja i naprawy w terenie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Sterowanie numeryczne 4KW 40PCS Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Chłodząca wodą Villa 30-krotna maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej, maszyna do produkcji ogrodzeń
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 1 rok |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE 200 mm, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |

