Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Transformator 160 Kva Maszyna do wytwarzania siatki drukowej Długość 45 m Spawanie w rolce
| Nazwa produktu: | maszyna do spawania sieci drutowej w rolkach |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 3300 kg |
Sterowanie numeryczne 4KW 40PCS Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
230mm Spawarka TEC Roll Mesh Building na dachu
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,4-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2400 mm |
Długość 3m Maszyna do zgrzewania siatki stalowej z drutu poprzecznego Obciążenie leja 1 tona
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
GWC 2500C Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej, maszyna do produkcji drutu ogrodzeniowego
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Szerokość 2,5m Spawana maszyna do spawania siatki Brc z serwomotorem
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5–5,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej 160KVA
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
24 SZTUK Wstępnie załaduj maszynę do spawania siatki zbrojeniowej 2500 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Średnica drutu 2,5-5,0 mm Brc Roll Mesh Welding Machine
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5–5,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |

