Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
25mm Iron Plate 2000mm Konstrukcyjna spawarka do siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Elektrody spawalnicze: | Chłodzenie wodne |
| Rozmiar górnej elektrody spawalniczej: | 20 * 120 mm |
Materiał CuCrZr Rozmiar otworu 10 * 10 cm Wzmocniona spawarka siatkowa Panasonic PLC
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania wzmocnionej siatki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie: | Zgodnie z napięciem klientów |
GWC-3000A PLC SCR 3000mm Zbrojeniowa maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Tyrystorowa synchroniczna maszyna do spawania prętów zbrojeniowych
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Szerokość panelu siatkowego: | 2500 mm, 3000 mm, 3300 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 100 * 100 mm do 300 * 300 mm |
Ekran dotykowy Airport Fence 415V Wire Mesh Making Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Chłodząca wodą Villa 30-krotna maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej, maszyna do produkcji ogrodzeń
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zbrojeniowa spawarka siatkowa o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość drutu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |
Spawanie pneumatyczne 3d Curve Servo Motor Siatka ogrodzeniowa Spawarka wysoce zautomatyzowana
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Autostrada 12mm szerokość siatki 3m siatka wzmacniająca spawarka pneumatyczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
PLC Automatyczna spawarka z prętami stalowymi o grubości 1200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, instalacja w terenie, wsparcie techniczne w |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |

