Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki Mitsubishi 65 razy
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Szerokość panelu siatkowego: | Maks. 3300 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 100 * 100 mm do 300 * 300 mm |
Średnica drutu 5-12 mm Panel 2,5 m Maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej Trójfazowa
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy / dostosowane |
Konstrukcja mostu Plc Spawana siatka druciana Długość maszyny 12 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Szerokość panelu siatkowego: | 2500mm |
Maszyna do zgrzewania siatki wzmocnionej CE 70 razy 6 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Wzmacniająca siatka spawalnicza 12 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6-12 mm |
| Szerokość oczek: | Od 1000 mm do 2500 mm |
Niebiesko-biała maszyna do ogrodzenia z siatki drucianej o mocy 10 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE 200 mm, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Ekran dotykowy 3D 10,5 T 3000 mm Maszyna do produkcji siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Maszyna do zgrzewania siatki ogrodzeniowej PLC Park Double 2500mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ekran dotykowy GWC 2500D 15KW Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 200KVA (chłodzenie wodne) |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |

