Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Recykling CNC Mniej pracochłonna maszyna do spawania siatki rolkowej 6 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE, ISO 9001-2008 |
0,3 MPa pneumatyczna maszyna do spawania prętów zbrojeniowych 3000 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej CE GWC 3000B 12 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Forma drutu linii: | Automatyczny posuw nawijania drutu |
| CROSS WIRE: | Wstępnie wyprostować i wstępnie przyciąć |
Rozmiar oczka 75 mm Zbrojenie ściany Cegła Zgrzewarka siatkowa Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa Brick Force |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Automatyczny przewód zasilający szerokość siatki 2,5m wzmacniająca siatka spawarka
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej Pre Cut Expressway 200 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
Wstępnie wycinana zbrojona siatka Mitsubishi 1,2 m
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Długość siatki 12 m Panasonic Plc Maszyna do spawania siatką zbrojoną betonem
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Maszyna do zgrzewania siatki zbrojonej 2500 mm PLC 5 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |

