Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
PLC 5,5KW Automatyczna maszyna do spawania siatki zbrojeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Elektrody spawalnicze: | Chłodzenie wodne |
| Rozmiar górnej elektrody spawalniczej: | 20 * 120 mm |
Panel Roll GWCD 2500 Konstrukcyjna zgrzewarka siatkowa
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Ukończony produkt: | Siatka rolowana i panel siatkowy |
| Długość siatki rolkowej: | Max. Maks. 80m 80m |
Pneumatyczna maszyna do zgrzewania siatek stalowych z haczykiem Plc
| Nazwa produktu: | Spawarka z żebrowanej siatki stalowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Znamionowa pojemność 160kva Spawarka z siatki rolkowej Drut zwojowy Plc Spawany
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do zgrzewania siatek rolkowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 3-6mm |
| Gwarancja: | 1 ROK |
Rozmiar otworu 150 * 150 mm Plc Siatka wzmacniająca do prętów stalowych
| Nazwa produktu: | Wzmocniona stalowa spawarka z prętami stalowymi |
|---|---|
| Średnica pręta stalowego: | 5,0-12,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2500mm |
Automatyczna maszyna do spawania sieci stackerowej o długości 6m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wdrożenie i szkolenie, wsparcie techniczne wideo |
| Średnica drutu: | 5-12mm |
Ochrona kolejowa 50*200mm Automatyczna maszyna zestawu zestawu z spawanymi drutami do ogrodzenia 3D
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Metoda spawania: | Przez zgrzewanie oporowe |
| Szybkość spawania: | 75 razy na minutę |
Zgrzewarka do siatki budowlanej Otwór 100x100mm Rozmiar panelu 2x3m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki budowlanej |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
maszyna do spawania otworów do budowy mostów o rozmiarze 100 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania sieci z wzmocnionej podłogi |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Automatyczna spawarka do prętów stalowych o średnicy 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |

