Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
8mm Panel Roll ISO9001 Automatyczna maszyna do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Automatyczna spawarka siatkowa o średnicy 8 mm 1,5 T.
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
Rozmiar CE 1,6-3,0 mm Zgrzewarka do siatki drucianej z cegły Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki drucianej Brick Force |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Szerokość siatki 2m Długość 6m Zgrzewarka do siatki stalowej Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 4500 kg |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Prędkość spawania Szybka szerokość siatki 2500 mm Spawarka z siatki drucianej Plc
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Długość 600mm Średnica 2,5mm Plc Automatyczna spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji spawanych paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5 mm-4 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyny do spawania siatki drucianej Mitsubishi GWC 2500A 150 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3000 mm |
Red Copper PLC 5,5kW 2500mm Maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Ukończony produkt: | Siatka rolowana i panel siatkowy |
| Długość siatki rolkowej: | Max. Maks. 80m 80m |
Spawarki z siatki drucianej do klatki dla zwierząt Silnik 4,0 kW Rozmiar otworu 25,4 * 25,4 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Można dostosować |

