Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Przysłona 100x100mm Maszyna do produkcji siatki drucianej Długość oczka 3m
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji siatki drucianej |
|---|---|
| Głównym silnikiem: | 5,5 kW |
| Stosowanie: | produkować siatkę spawaną z prętów stalowych |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej z silnikiem o mocy 5,5 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Maszyna do tworzenia siatki drukowej o szerokości siatki 2,4 m Rozmiar otworu 100 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji drutu Conforce |
|---|---|
| Szerokość siatki: | 2400 mm |
| Rodzaj drutu liniowego: | Podawanie drutu cewki |
Siatka o długości 6 m Spawana maszyna do ogrodzeń z siatki drucianej Sterowanie PLC Panasonic
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i naprawy w terenie |
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
Szerokość 2m PLC Zgrzewarka do siatki wzmacniającej Pneumatyczny hak do wyciągania
| Nazwa produktu: | Spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Napięcie: | Zgodnie z napięciem klientów! |
| Gwarancja: | 2 lata |
250A 6mm Maszyna do spawania siatki z drutu ocynkowanego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek budowlanych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, instalacja w terenie, wsparcie techniczne w |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Automatyczna spawarka siatkowa wzmacniająca upadek Panasonic Plc
| Nazwa produktu: | Wzmacniająca maszyna do produkcji siatek |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, uruchomienia i szkolenia, wsparcia technicznego |
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
PLC Wire Mesh Welder szerokość siatki 2,1 m
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
415V 440V Automatycznie karmiona spawana siatka druciana 75KVA
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Siatka konstrukcyjna 3mm BRC 440V Siatka druciana, automatyczna siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| waga: | 6500 kg |

