Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
7,5KW 415V w pełni automatyczna spawana siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do spawania siatki wzmacniającej serwomotor
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3000 mm |
50HZ CNC PLC AC380V Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC + ekran dotykowy, Panasonic PLC |
| Gwarancja: | 2 lata |
3000mm Air Cylinder 160KVA Maszyna do produkcji ogrodzeń, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej o średnicy 300 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Forma drutu linii: | Automatyczny posuw nawijania drutu |
| CROSS WIRE: | Wstępnie wyprostować i wstępnie przyciąć |
Budowa dróg Maszyna do spawania siatki rolkowej CNC 2,5 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
Długość oczek 6 m Obróć spawarkę do siatki ogrodzeniowej Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE 75 razy na min 6 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Maszyna do zgrzewania siatki rolkowej 6 mm GWCD 2500D
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
Półautomatyczna spawarka siatkowa o mocy 7,5 kW 4 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
| Orzecznictwo: | CE |

