Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Długość cewki 20 m Rozmiar 115 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Brick Force 4,0 kW Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa Brick Force |
|---|---|
| Średnica drutu: | 1,6-3,0 mm |
| Rozmiar siatki: | 75mm,115mm,230mm |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej Brick Force Średnica 1,5-3,0 mm Przestrzeń osnowy 75 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki ceglanej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 1,5-3,0 mm |
| Przestrzeń drutu osnowy: | 75mm, 115mm, 165mm |
Wielkość otworu 150x150mm Maszyna do spawania sieci drutowej Prędkość konwertera
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Kolor: | Można je dostosować |
Wielkość otworu 50*200 mm Maszyna spawania sieci kolejowej Servo Motor Pull
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Maszyna do spawania siatki sieciowej z linią drutu, o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Długość rolki 30m Spawarka z siatki drucianej Zmienna częstotliwość Regulacja prędkości
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie |
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 2,5-6mm |
Prędkość 65 razy / min Silnik spawarki siatkowej 18kw Cnc
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Szerokość panelu siatkowego: | 2500mm |
30 mm Żelazna płytka Siemens Plc Mesh Maszyna spawalnicza Otwór Rozmiar 100 * 100mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 220 V/380 V/415 V/440 V |
Rozmiar otworu 150 * 150 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Szerokość 2,4 m Maszyna do produkcji siatki zgrzewanej Długość rolki 45 m Konstrukcja dachu
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 3-6mm |
| Orzecznictwo: | CE |

