Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Średnica prętów zbrojeniowych 6-12 mm Wydajność spawarki z siatki drucianej 3 tony na godzinę
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ maszyny: | Mechaniczny |
| Pojemność znamionowa: | 160KVA * 12 SZTUK |
Rozmiar 100 * 100 mm Maszyna do spawania siatki drucianej Silnik 5,5 kW w pełni automatyczny
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 3-6mm |
| Gwarancja: | 1 ROK |
Szerokość 2m Otwór 50mm Długość 80m Spawarki do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Servo Motor Pull Mesh Szerokość 2,5 m Spawarka z siatki drucianej do stali
| Nazwa produktu: | Spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Rozmiar otworu 200 * 50 mm Zgrzewarka do siatki drucianej 380 woltów 50 Hz
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 6500 kg |
Ekran dotykowy 30 razy 868 mm maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Prędkość 65 t / min Maszyny do spawania siatką ogrodzeniową autostrady 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Drut 8mm Silnik 11kW Zgrzewarka do siatki zbrojeniowej Sterowana PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4,0-8,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2500 mm |
Chłodzenie wodą CE Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Metoda spawania: | Przez zgrzewanie oporowe |
| Szybkość spawania: | 75 razy na minutę |

