Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Przełącznik Schneidera 60 sztuk 70 razy maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Rysunek silnika serwo maszyny spawalniczej o mocy 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Grubość blachy stalowej: | 25mm |
| transformator spawalniczy: | 125KVA * 6 SZT |
Siatka budowlana Przestrzeń druciana 50-200 mm Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 25mm |
| Materiał elektrody spawalniczej: | CuCrZr |
Prędkość 80-krotna linia drutu z cewki 4,0 kW spawarki z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-5mm |
| Stosowanie: | Wyprodukuj klatkę z kurczaka i klatkę z kurczaka |
Chłodzenie wodą 12m Maszyny do spawania siatki drucianej, maszyna do produkcji siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
PLC Servo Motor 7,5kw Wire Mesh Welding Machines, Stainless Steel Wire Mesh Machine
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do spawania siatki drukowej drogowej serwo silnikowa do szerokości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2,5 mln |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki drukowej o wymiarze 3 mm dla otworów 50 * 50 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa w rolce |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 380 V/440 V/415 V/220 V |
Regulacja rozmiaru otworu Maszyna do spawania siatek 415 V W pełni automatyczna klatka dla kurczaków
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Można dostosować |
Cross Wire Space 50-300 mm Silnik 5,5 kW Spawarki z siatki drucianej Mniej siły roboczej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Orzecznictwo: | CE |

