Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
6-12mm Zgrzewarka do siatki drucianej do betonu Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Ciśnienie spawania: | CYLINDER POWIETRZA |
| Rodzaj spawania: | Pneumatyczny |
PLC Cross Wire 50-200mm Line Wire Mesh Welding Machine Auto Put Spawane
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Automat do spawania siatki drucianej 2,0 mm Dia Ce
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,0-3,0 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
3-6mm Ogrodzenie Strażnik Ogrodzenie Maska spawalnia maszyna Włókna krzyżowe Przestrzeń 50-200mm Plc
| Średnica drutu: | 3-6mm |
|---|---|
| napięcie: | 380V/50HZ/Dostosowane |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Automatyczne maszyny do zgrzewania siatki drucianej GWC 3000 2000mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Cewka Feed 380V 2500mm Maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Panel zbrojenia mostu 2,5x6m Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Stalowe pręty spawalnicze 12 m 100 mm, automatyczna spawana siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Servo Motor 3,8kw Construction Plc Wire Mesh Welding Machines
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |

