Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej One Worker SCR 100 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Rozmiar oczek: | 100 * 100 mm-300 mm * 300 mm (regulowany) |
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
Maszyna do ogrodzenia z podwójnej siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
Średnica drutu 3 mm Highway Motor 5,5 kW Spawarka ogrodzeniowa
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Spawarka z elektrodą chłodzącą zdeformowaną stalową siatką 10x10 cm
| Nazwa produktu: | Zdeformowana maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica drutu: | 5-12mm |
Niskonapięciowa spawarka ze stali nierdzewnej o grubości 2,6 mm
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj siatki: | Rolling Mesh |
| Rozmiar dziury: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
30 sztuk ochrona parku 8mm maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (dostosowane) |
45-krotna automatyczna zgrzewarka siatkowa o grubości 6 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Całkowicie automatyczny |
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 3m
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Poziom automatyzacji: | Całkowicie automatyczny |
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
Servo Motor 2,4x6m Wzmacniająca maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Surowiec: | Zdeformowany pręt okrągły drut ocynkowany |
| Szerokość panelu siatkowego: | Standardowo 2500 mm |
GWC 2500A 150kva Zbrojeniowa maszyna do zgrzewania siatek, automatyczna siatka druciana
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | Zgodnie z napięciem klientów |

