Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Niebiesko-biały PLC zbrojona siatka 2500mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm lub 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Maszyna do zgrzewania prętów stalowych o mocy 125 kVA
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Tyrystorowa synchroniczna spawarka siatkowa
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | Zgodnie z napięciem klientów |
Mniej pracy 2500 mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 7,5 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Maszyna do spawania siatki konstrukcyjnej CE Servo 6mm
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej z hakiem pneumatycznym do budowy mostów
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4-8mm |
| Szerokość siatki: | 2500 mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6 mm Maszyna do paneli z siatki drucianej 7,5 kW w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Niskie zużycie energii spawacz siatki szerokość 2 m Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał: | żelazny drut |
CNC Schneider Switch 6mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Siłowniki pneumatyczne SMC 50mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |

