Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 80 m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,4-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2400 mm |
Panasonic Plc Hole 50-200mm Długość 3m Spawarka ogrodzeniowa
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, konserwacja i naprawy w terenie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Otwór 12,7x76,2mm Strażnik więzienny 358 Spawarka z siatki przeciwpoślizgowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
Zdeformowana stalowa belka 4-8 mm Lekka spawarka z siatką zbrojeniową 10 kW / H
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, uruchomienia i szkolenia, wsparcia technicznego |
| Średnica drutu: | 4-8mm |
5,5 kW Przestrzeń z drutu poprzecznego 50-200 mm Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej Podawanie ręczne
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
Cewka Servo Motor 2500mm Wzmacniająca maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
40 Times Steel Bar 3300mm Wzmocniona maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 6-12 mm |
| Szerokość oczek: | Od 1000 mm do 3300 mm |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej ze sterowaniem numerycznym Garden 160KVA
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Ogrodzenie budynku Rozmiar otworu 50x200mm Zgrzewarka panelowa z siatki drucianej CNC
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie proste i wstępnie przycięte |
Elastyczna maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej 380V na zimno
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Rozmiar oczek: | 100 * 100 mm-300 mm * 300 mm (regulowany) |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |

