Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Główny silnik 5,5kW Pre Cut 100m Roll Mesh Welding Machine
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Długość siatki zwijającej: | 10-100 m |
| Silnik maszyny do nawijania siatki: | 2,2 kW |
Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej o grubości 4 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica pręta: | 4-8mm |
| System sterowania: | Kontrola PLC |
50x200mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE z drutu stalowego
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50-200 mm |
| kolor: | Niebieski lub dostosowany |
Ekran dotykowy 45-65 razy / min Spawarka wzmacniająca siatki
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 8500 kg |
Rozmiar otworu 50 * 200 mm Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej Anti Clime 3d 380 V
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 3D |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i naprawy w terenie |
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
szerokość 2m spawana maszyna do spawania sieci ogrodzenia dla przestrzeni drutu krzyżowego 50-200mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Szerokość siatki 3m Szerokość siatki 6m Autostrada PLC wzmocnienie siatki spawalnia
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką wzmocnioną |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
125KVA pneumatyczna spawarka siatkowa 12 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Prasa spawalnicza: | Za pomocą butli powietrznej |
| Prędkość spawania: | 45-65 razy na min |
Pre Cut 2500A 12PCS Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Sprężynowa zgrzewarka zbrojeniowa Mitsubishi 12m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |

