Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Rozmiar siatki Regulowana długość 12m Spawarka do prętów zbrojeniowych
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki zbrojeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Automatyczna spawarka siatkowa 200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Zgrzewarka do siatek wzmacniających nawierzchnię betonową Pojemność znamionowa 150kva
| Nazwa produktu: | Wzmacniająca maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Maszyna do spawania siatki 2500D 5mm 65 razy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
Rozmiar oczek 50-200mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CNC
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz / Dostosowane |
Maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej CE 3000 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Prasa spawalnicza: | Za pomocą butli powietrznej |
| Prędkość spawania: | 45-65 razy na min |
Maszyna do ogrodzenia z siatki drucianej 40 razy 3d Metal 50 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 1 rok |
Pneumatyczna siatka ciągnąca biała niebieska maszyna do spawania siatek o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Typ drutu podłużnego: | wstępnie przycięte |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | wstępnie przycięte |
Servo Motor Pull Mesh Hopper Construction Mesh Spawarka Załaduj 1T
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek budowlanych |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Maszyna z siatką spawaną z siatki drucianej o grubości 30 mm 7-9 kW / h Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |

