Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Wielkość siatki 150 mm Pionowa cewka drutu twardniejąca Conforce Wire Machine
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Rozmiar siatki 100 * 100 mm Silnik zgrzewarki do siatki zbrojeniowej 18 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do zgrzewania siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy / dostosowane |
Ogrodzenie straży kolejowej Rozmiar 1,8 * 2,2 m Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych 200A
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-6,0 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Servo Motor Pull Mesh Cnc Spawana spawarka siatkowa o grubości 6,0 mm
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| przestrzeń przewodów linii: | 50-250 mm |
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50–300 mm |
Servo Motor Pull Mesh Długość 6m Zgrzewarka do paneli siatkowych 7,5kW
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4-8mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Maszyna do spawania paneli z siatki drucianej Otwór 50mm Szerokość 2m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie proste i wstępnie przycięte |
Maszyna do spawania siatki o średnicy rulowej 1-2 mm do izolacji ścian
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| System sterowania: | PLC |
Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej 200 * 50 mm przyjmuje silnik serwo Panasonic
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
Autostrady 160KVA 2500mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2100 mm / 2500 mm / 3000 mm |
Grassland Red Animal Fence Wire Mesh Weaving Machine Protection Motor 44kw
| Nazwa produktu: | Maszyna do ogrodzenia zwierząt |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
| Szerokość: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |

