Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Szerokość 7 stóp Wielkość siatki 1 cala Automatyczna Maszyna do spawania siatki elektrycznej
| Nazwa produktu: | Elektryczna spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 1-1,8 mm |
| Szerokość siatki: | 7 stóp |
Red Copper PLC 5,5kW 2500mm Maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Ukończony produkt: | Siatka rolowana i panel siatkowy |
| Długość siatki rolkowej: | Max. Maks. 80m 80m |
Panel zbrojenia mostu 2,5x6m Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Stalowe pręty spawalnicze 12 m 100 mm, automatyczna spawana siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
| Orzecznictwo: | CE |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki drukowej o wymiarze 3 mm dla otworów 50 * 50 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa w rolce |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 380 V/440 V/415 V/220 V |
6-12mm Zgrzewarka do siatki drucianej do betonu Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Ciśnienie spawania: | CYLINDER POWIETRZA |
| Rodzaj spawania: | Pneumatyczny |
Chłodzenie wodą CE Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
3-6mm Ogrodzenie Strażnik Ogrodzenie Maska spawalnia maszyna Włókna krzyżowe Przestrzeń 50-200mm Plc
| Średnica drutu: | 3-6mm |
|---|---|
| napięcie: | 380V/50HZ/Dostosowane |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Panel Roll GWCD 2500 Konstrukcyjna zgrzewarka siatkowa
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Ukończony produkt: | Siatka rolowana i panel siatkowy |
| Długość siatki rolkowej: | Max. Maks. 80m 80m |

