Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Maszyna do zgrzewania siatki rolkowej 6 mm GWCD 2500D
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
Recykling CNC Mniej pracochłonna maszyna do spawania siatki rolkowej 6 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE, ISO 9001-2008 |
25mm Iron Plate 2000mm Konstrukcyjna spawarka do siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Elektrody spawalnicze: | Chłodzenie wodne |
| Rozmiar górnej elektrody spawalniczej: | 20 * 120 mm |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej Pre Cut Expressway 200 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
PLC Automatyczna spawarka z prętami stalowymi o grubości 1200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, instalacja w terenie, wsparcie techniczne w |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Ekran dotykowy Airport Fence 415V Wire Mesh Making Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do zgrzewania siatki ogrodzeniowej PLC Park Double 2500mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej ze sterowaniem numerycznym Garden 160KVA
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Chłodząca wodą Villa 30-krotna maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej, maszyna do produkcji ogrodzeń
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 1 rok |
Średnica drutu 5-12 mm Panel 2,5 m Maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej Trójfazowa
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy / dostosowane |

