Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Chłodzenie wodą 8mm półautomatyczna spawarka, zgrzewarka punktowa z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do krat stalowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |
| Stosowanie: | spawanie krat stalowych |
0,65 mm zgrzewana maszyna z siatki drucianej, maszyna do produkcji klatki drucianej DNW 1
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Silnik: | 4,0 kW |
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
Maszyna do produkcji siatki diamentowej o mocy 3,8 kW, w pełni automatyczna maszyna do ogrodzenia z ogniwami łańcuchowymi
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji pojedynczej siatki diamentowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 1,3-4,0 mm |
| Szerokość oczek: | 3000 mm |
75 Times Servo Motor High End 220V Fence Panel Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
5,5kW Cross Wire Hopper Load 100kg Wire PLC Panel ogrodzeniowy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Automatyczna siatka rolująca 220 V Stała maszyna do ogrodzeń z węzłem / linia do siatki na jelenie
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do sieci Knot Deer |
|---|---|
| Napięcie: | 220v/380v/415v/440v |
| Szerokość: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie Stały węzeł 200 m Maszyna do ogrodzenia bydła
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| moc: | 7,5 kW |
| Prędkość: | 21600 rzędów / dzień |
Konstrukcja ściany 2,4 m 2,2 kW Wzmocniona maszyna siatkowa, Maszyna do ogrodzenia z drutu kolczastego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Szerokość siatki spawalniczej: | 1200 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 50 * 50 mm do 200 * 200 mm |
20-liniowa maszyna do ogrodzenia z węzłem
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| waga: | 8000 kg |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z podwójnym drutem z ekranem dotykowym
| Nazwa produktu: | maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
| Siłownik: | 5,5 kW |

