Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE 200 mm, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
250A 6mm Maszyna do spawania siatki z drutu ocynkowanego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek budowlanych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, instalacja w terenie, wsparcie techniczne w |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Niskie zużycie energii spawacz siatki szerokość 2 m Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał: | żelazny drut |
PLC Wire Mesh Welder szerokość siatki 2,1 m
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Wielkość otworu 1/2 cali spawana maszyna sieci drutowej kurczaka klatka sieci elektryczna
| Nazwa produktu: | Elektryczna spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 0,45-2,6 mm |
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
30 mm Żelazna płytka Siemens Plc Mesh Maszyna spawalnicza Otwór Rozmiar 100 * 100mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 220 V/380 V/415 V/440 V |
Budowa dróg Maszyna do spawania siatki rolkowej CNC 2,5 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC i ekran dotykowy |
| Przełącznik sterujący: | Schneider France |
230mm Spawarka TEC Roll Mesh Building na dachu
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,4-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2400 mm |
Półautomatyczna spawarka siatkowa o mocy 7,5 kW 4 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |

