Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Zgrzewarka do siatki budowlanej Otwór 100x100mm Rozmiar panelu 2x3m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki budowlanej |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Cewka Servo Motor 2500mm Wzmacniająca maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
Ekran dotykowy 3D 10,5 T 3000 mm Maszyna do produkcji siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 80 m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,4-6,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2400 mm |
2,2 kW High Speed 24szt Roll Mesh Welding Machine
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Materiał maszyny: | Żelazny talerz |
| Szafka sterownicza: | Jeden komplet |
Mniej pracy 2500 mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej 7,5 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Siłowniki pneumatyczne SMC 50mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i napraw w terenie, wsparcie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Automatyczna spawarka siatkowa 200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Maszyna do spawania siatki konstrukcyjnej CE Servo 6mm
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Maszyna do zgrzewania prętów stalowych o mocy 125 kVA
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |

