Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Servo Motor Pull Mesh Hopper Construction Mesh Spawarka Załaduj 1T
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek budowlanych |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Rozmiar oczek 50-200mm Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CNC
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 50 Hz / Dostosowane |
Maszyna z siatką spawaną z siatki drucianej o grubości 30 mm 7-9 kW / h Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Rozmiar otworu 1/4 cala Spawana siatka druciana Główny silnik 4,0 kW Elektryczny
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do spawania siatki o średnicy rulowej 1-2 mm do izolacji ścian
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| System sterowania: | PLC |
Grassland Red Animal Fence Wire Mesh Weaving Machine Protection Motor 44kw
| Nazwa produktu: | Maszyna do ogrodzenia zwierząt |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
| Szerokość: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Naprawiono siatkę ogrodzeniową z serwosilnikiem węzłowym Przestrzeń drutu 75 mm
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do robienia ogrodzeń węzłowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
| Funkcjonować: | Stabilny |
Grubość Żelazna płyta 30 mm Silnik 18 kW Zgrzewarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 8500 kg |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z siatki drucianej o grubości 5 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Metoda rysowania siatki: | Siatka do rysowania mechanicznego |
| Szerokość oczek: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
CE 4,0-8,0 mm Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej Precyzyjna kontrola 415 woltów
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |

