Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Wielkość otworu 1 cala szerokość 7 stóp spawana sieć drutowa
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| System sterowania: | PLC |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z siatki drucianej w kolorze zielonym
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Długość siatki zwijającej: | 10-100 m |
| Silnik maszyny do nawijania siatki: | 2,2 kW |
Maszyna do produkcji klatki z drutu 125KVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do produkcji siatki drucianej 40 razy GWC 2500D 200 KVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
| Orzecznictwo: | CE |
Butla powietrzna 65 razy silikonowa maszyna do produkcji siatki z kurczaka
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| System ściągania siatki: | Poprzez sterowanie silnikiem serwo i cylindrem pneumatycznym |
| Teoria spawania: | Zgrzewanie oporowe |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu GWC 2500B
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Mitsubishi Pre Straightened 3m Weld Mesh Making Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
GWC 2500C Firmowa stalowa spawana siatka druciana 868 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Podawanie cewek CE 100 m Maszyna do zgrzewania rolek z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość blachy: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 4,5 t |
GWC-2500B Servo Motor 3m Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |

