Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ iron automatic wire mesh welding machine ] mecz 78 produkty.
Ekran dotykowy 440V CE 2m Maszyna do ogrodzeń trawiastych, maszyna do produkcji ogrodzeń z ogniwami łańcuchowymi
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
CE Fixed Knot Deer Fence Machine Wire Size 2-2,8 mm Servo Motor 7,5 kW
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
2,4 mm Deer Fixed Knot Fence Machine Waga 8 ton Szerokość 2440 mm
| Waga: | 8000 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych o stałym węźle |
| Nazwa produktu: | Naprawiono ogrodzenie z węzłem |
Maszyna do tkania z ogniwami łańcuchowymi 220 V dla zwierząt
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| waga: | 9,5 t |
Długość siatki 200m Naprawiono rozmiar otworu maszyny do ogrodzeń bydła węzłowego 3 cale
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzeń dla bydła typu Knot |
|---|---|
| Rodzaj: | całkowicie automatyczny |
| Szerokość siatki: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Plc Fixed Knot Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych Szerokość siatki do ochrony zwierząt 2440 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych o stałym węźle |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Rodzaj: | W pełni automatyczna maszyna do ogrodzenia użytków zielonych ze stałym węzłem |
Rozmiar drutu 2,6 mm Deer Fixed Knot Fence Machine Wytrzymałość na rozciąganie 850n
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Waga: | 7770 kg |
| Prędkość: | 30 rzędów/min |
Silnik 15 kW 6,5 mm Maszyna do ciągnienia drutu stalowego 5 bębnów Typ koła pasowego
| Nazwa produktu: | Maszyna do ciągnienia drutu typu koła pasowego |
|---|---|
| stan: | Nowy |
| Materiał rysunkowy: | Niskoemisyjny |

