Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
2.5-6mm Maszyny do spawania siatki drukowej Wysoka precyzja
| Jakość spawania: | Wysoka jakość |
|---|---|
| Automatyzacja spawania: | Wysoka automatyzacja |
| Koszt spawania: | Niska cena |
Wysokiej prędkości 2,5 mm Maszyny do spawania siatki drukowej Wysoka trwałość i wszechstronność
| Elastyczność spawania: | Wysoka elastyczność |
|---|---|
| Jakość spawania: | Wysoka jakość |
| Metoda spawania: | zgrzewanie punktowe |
Szerokość 2m 50-200mm Maszyny do spawania siatki drukowej Automatyczne
| Rodzaj: | Maszyny do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Trwałość spawania: | Wysoka trwałość |
| Koszt spawania: | Niska cena |
Średnica prętów zbrojeniowych 6-12 mm Wydajność spawarki z siatki drucianej 3 tony na godzinę
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ maszyny: | Mechaniczny |
| Pojemność znamionowa: | 160KVA * 12 SZTUK |
8mm Panel Roll ISO9001 Automatyczna maszyna do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Panel zbrojenia mostu 2,5x6m Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Servo Motor 3,8kw Construction Plc Wire Mesh Welding Machines
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
Cewka Feed 380V 2500mm Maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Maszyny do spawania siatki drucianej Mitsubishi GWC 2500A 150 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3000 mm |
Przełącznik Schneidera 60 sztuk 70 razy maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |

