Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
PLC Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych do betonu Średnica pręta zbrojeniowego 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki wzmacniającej beton |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Waga: | 10T |
3 punkty na tablicę czasową 3 mm stalowa krata spawalnicza
| Nazwa produktu: | spawarka do krat stalowych |
|---|---|
| ząbkowany płaskownik: | 2,5 * 25-6 * 65 mm |
| Poprzeczka skręcona: | 5 * 5 mm-8 * 8 mm |
Maszyna do prostowania drutu stalowego 3-6 mm Wysoka prędkość 120 m / min
| Nazwa produktu: | Maszyna do prostowania i cięcia drutu |
|---|---|
| Waga: | 1200kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
Maszyna do paneli ogrodzeniowych z cylindrem powietrznym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |
Silnik 4.0kw Stalowa maszyna do prostowania i cięcia drutu 2-4mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do prostowania i cięcia drutu |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2-4mm |
| Silnik: | 4,0 kW |
Rozmiar drutu 2,6 mm Deer Fixed Knot Fence Machine Wytrzymałość na rozciąganie 850n
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Waga: | 7770 kg |
| Prędkość: | 30 rzędów/min |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie Stały węzeł 200 m Maszyna do ogrodzenia bydła
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| moc: | 7,5 kW |
| Prędkość: | 21600 rzędów / dzień |
Konstrukcja ściany 2,4 m 2,2 kW Wzmocniona maszyna siatkowa, Maszyna do ogrodzenia z drutu kolczastego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Szerokość siatki spawalniczej: | 1200 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 50 * 50 mm do 200 * 200 mm |
Rozmiar pręta zbrojeniowego 3-8mm Długość maszyny do prostowania i cięcia drutu 6m
| Nazwa produktu: | Maszyna do prostowania i cięcia prętów zbrojeniowych |
|---|---|
| Waga: | 1200 kg |
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
CE Fixed Knot Deer Fence Machine Wire Size 2-2,8 mm Servo Motor 7,5 kW
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |

