Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Maszyna do tworzenia siatki drukowej o szerokości siatki 2,4 m Rozmiar otworu 100 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji drutu Conforce |
|---|---|
| Szerokość siatki: | 2400 mm |
| Rodzaj drutu liniowego: | Podawanie drutu cewki |
Panel Roll GWCD 2500 Konstrukcyjna zgrzewarka siatkowa
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Ukończony produkt: | Siatka rolowana i panel siatkowy |
| Długość siatki rolkowej: | Max. Maks. 80m 80m |
Automatyczna maszyna do spawania sieci stackerowej o długości 6m
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wdrożenie i szkolenie, wsparcie techniczne wideo |
| Średnica drutu: | 5-12mm |
Wielkość otworu 50*200 mm Maszyna spawania sieci kolejowej Servo Motor Pull
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Maszyna do spawania siatki sieciowej z linią drutu, o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Maszyna do maszynowania zestawów stalowych 50-200 mm
| Szybkość spawania: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyny do spawania siatek drucianych |
| Moc spawania: | Wysoka moc |
Maszyna do spawania siatki wzmacniającej serwomotor
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm lub 4-8 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3000 mm |
7,5KW 415V w pełni automatyczna spawana siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
3000mm Air Cylinder 160KVA Maszyna do produkcji ogrodzeń, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej CE 75 razy na min 6 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |

