Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Automatyczne maszyny do zgrzewania siatki drucianej GWC 3000 2000mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Automatyczne maszyny do spawania siatki drucianej 300 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Prędkość 100 razy Spawarki z siatki drucianej Silnik 4,0 kW w rolce
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do zgrzewania siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Cross Wire Space 50-200mm Automatyczna spawarka z drutu 415V 440V
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna spawarka do siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Rozmiar CE 1,6-3,0 mm Zgrzewarka do siatki drucianej z cegły Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki drucianej Brick Force |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Zgrzewarka do siatki drucianej o średnicy 3-6 mm
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica drutu: | 3-6mm |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Długość cewki 20 m Rozmiar 115 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Brick Force 4,0 kW Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa Brick Force |
|---|---|
| Średnica drutu: | 1,6-3,0 mm |
| Rozmiar siatki: | 75mm,115mm,230mm |
Prędkość 65 t / min Maszyny do spawania siatką ogrodzeniową autostrady 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |

