Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Sterowanie numeryczne 4KW 40PCS Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Długość 3m Maszyna do zgrzewania siatki stalowej z drutu poprzecznego Obciążenie leja 1 tona
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
Długość oczek 6 m Obróć spawarkę do siatki ogrodzeniowej Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Transformator 160 Kva Maszyna do wytwarzania siatki drukowej Długość 45 m Spawanie w rolce
| Nazwa produktu: | maszyna do spawania sieci drutowej w rolkach |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 3300 kg |
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej 160KVA
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
24 SZTUK Wstępnie załaduj maszynę do spawania siatki zbrojeniowej 2500 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Rozmiar oczka 75 mm Zbrojenie ściany Cegła Zgrzewarka siatkowa Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa Brick Force |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Sprężynowa zgrzewarka zbrojeniowa Mitsubishi 12m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Szerokość stali 1200 mm Ekran dotykowy Maszyna do produkcji siatki spawanej Główny silnik 4,0 kW
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |

