Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Klatka dla kurczaka 2,5 mm Rasa Ce Gi Wire Spawarka Mocna konstrukcja mechaniczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki ras |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5 mm-4 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Ogrodzenie Rolka drutu o średnicy 3 mm Maszyna do produkcji siatki spawanej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Szerokość 2,5 m 12 mm Siatka wzmacniająca do spawania System sterowania Panasonic
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
SMC Air Cylinder 200KVA Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 200KVA (chłodzenie wodne) |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |
Rozmiar prętów zbrojeniowych 4-8 mm Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych System chłodzenia wodą
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Stosowanie: | spawanie siatki stalowej, |
| Prędkość spawania: | 40-70 razy/min |
100-krotna pneumatyczna spawarka z siatką 12 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm lub 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Rozmiar otworu 10 * 10 cm Konstrukcja Maszyna do produkcji siatki spawanej 3-6 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki rolkowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| System sterowania: | Przez PLC i ekran dotykowy |
Chłodzenie wodą PLC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Materiał: | Pręt stalowy żebrowany, drut stalowy o niskiej zawartości karbonowej, drut ocynkowany. |
| Koszt pracy: | Dwie osoby |
Servo Motor 1.5T 3000mm Spawana maszyna z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-9mm |
| Szerokość oczek: | 3000 mm |
Welding Transformer 160kva Panasonic Plc Mesh Panel Welding Machine
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| Grubość drutu stalowego: | 3-6 mm |
| przestrzeń przewodów linii: | 50-200 mm |

