Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Średnica drutu 5-12 mm Panel 2,5 m Maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej Trójfazowa
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy / dostosowane |
Autostrada 12mm szerokość siatki 3m siatka wzmacniająca spawarka pneumatyczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
6Maszyna do spawania siatki.0 mm Wysoka stabilność i duża prędkość
| Elastyczność spawania: | Wysoka elastyczność |
|---|---|
| Wydajność spawania: | Wysoka wydajność |
| Automatyzacja spawania: | Wysoka automatyzacja |
szerokość 2m spawana maszyna do spawania sieci ogrodzenia dla przestrzeni drutu krzyżowego 50-200mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Niskonapięciowa spawarka ze stali nierdzewnej o grubości 2,6 mm
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj siatki: | Rolling Mesh |
| Rozmiar dziury: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
10mm żebrowana maszyna do spawania siatką wzmacniającą Prędkość 80 razy / min
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Szerokość panelu siatkowego: | 3000 mm |
| Przestrzeń drutu linii: | 100-250mm |
Ekran dotykowy GWC 2500D 15KW Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 200KVA (chłodzenie wodne) |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |
Wzmocniona siatka spawalnicza 50 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość pręta stalowego: | 4,0-9,0 mm |
| Typ maszyny: | Mechaniczny |
Automatyczna spawarka do prętów stalowych o średnicy 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Przysłona 100x100mm Maszyna do produkcji siatki drucianej Długość oczka 3m
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji siatki drucianej |
|---|---|
| Głównym silnikiem: | 5,5 kW |
| Stosowanie: | produkować siatkę spawaną z prętów stalowych |

