Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ high precision wire mesh welding machines ] mecz 90 produkty.
Transformator 200KVA Zgrzewarka do paneli ze stali zbrojonej siatką PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatką stalową |
|---|---|
| Szerokość panelu siatkowego: | 3000 mm |
| Przestrzeń drutu linii: | 100-250mm |
Długość 25m Spawana sieć drutowa Maszyna otwór rozmiar 100 * 100mm Do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-5,0 mm |
| Szybkość spawania: | 70-85 godzin/min |
Pojemność 30T Wielkość otworu 150mm wzmocniony stalowy pręt Maszyna do spawania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ze stali o wzmocnieniu |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wdrożenie i szkolenie, wsparcie techniczne wideo |
| Średnica drutu: | 5-12mm |
Lekka spawarka do paneli siatkowych o grubości 50 mm i mocy 150 kVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 160KVA Chłodzenie wodne |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |
Niskoszumowa spawana siatka druciana CE 1500 mm 1,5 kW
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj siatki: | Rolling Mesh |
| Rozmiar dziury: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
Ekran dotykowy CNC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Prędkość 120 razy / min Spawana maszyna sieci drutowej do szerokości 5 stóp sieci hodowlanej
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Maszyna do zgrzewania punktowego siatki drucianej Cross Pre Cut 2500D 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Średnica pręta zbrojeniowego 5-12 mm Otwór 100 * 100 mm Maszyna do produkcji siatki spawalniczej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5 mm-12 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Siatka konstrukcyjna 3mm BRC 440V Siatka druciana, automatyczna siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| waga: | 6500 kg |

