Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Długość 6m Spawarka prętów zbrojeniowych Rozmiar otworu 100*100mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Długość 25m Spawana sieć drutowa Maszyna otwór rozmiar 100 * 100mm Do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-5,0 mm |
| Szybkość spawania: | 70-85 godzin/min |
Maszyna do spawania paneli zbrojeniowych Panasonic Plc o szerokości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki zbrojeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Line Wire Auto Feeding House Building Ogrodzenie z siatki panelowej Spawarka 200A
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, usługi konserwacji i naprawy w terenie |
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
Pneumatyczna maszyna do spawania paneli z siatki wzmacniającej hak 11KW
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli zbrojeniowych |
|---|---|
| Podłużna średnica drutu: | 3-8mm |
| Średnica drutu poprzecznego: | 3-8mm |
Prędkość 120 razy / min Spawana maszyna sieci drutowej do szerokości 5 stóp sieci hodowlanej
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Ekran dotykowy CNC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Wysokość rolki 2,4 m Spawana siatka druciana Wydajność 300 rolek dziennie
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie |
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
Okrągły pręt 75 razy 2500 mm Spawarka do paneli siatkowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Wielkość otworu 1 cala szerokość 7 stóp spawana sieć drutowa
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| System sterowania: | PLC |

