Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Silicon Servo Motor CE 150mm Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| System ściągania siatki: | Poprzez sterowanie silnikiem serwo i cylindrem pneumatycznym |
| Teoria spawania: | Zgrzewanie oporowe |
Wzmocniona siatka CNC 415V 12m z ekranem dotykowym
| Nazwa produktu: | Wzmocnienie spawania siatki |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Butla powietrzna 65 razy silikonowa maszyna do produkcji siatki z kurczaka
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| System ściągania siatki: | Poprzez sterowanie silnikiem serwo i cylindrem pneumatycznym |
| Teoria spawania: | Zgrzewanie oporowe |
Szerokość 2,5 m 12 mm Siatka wzmacniająca do spawania System sterowania Panasonic
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Linia do automatycznego podawania drutu o długości 60 m Spawarka do drutu Road Gi
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Szerokość oczek: | 1200 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm |
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
Elektryczna autostrada BRC Precyzyjna wzmocniona maszyna siatkowa
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu GWC 2500B
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Średnica 1,5 mm Klatka królika Cnc Maszyna do produkcji siatki spawalniczej
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
SMC Air Cylinder 200KVA Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 200KVA (chłodzenie wodne) |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |
GWC 2500C Firmowa stalowa spawana siatka druciana 868 mm
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |

