Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Elektrody 14PCS 3D 3000mm Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Grubość Żelazna płyta 30 mm Silnik 18 kW Zgrzewarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 8500 kg |
Mitsubishi Pre Straightened 3m Weld Mesh Making Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 656 mm i 868 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Rozmiar prętów zbrojeniowych 4-8 mm Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych System chłodzenia wodą
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Stosowanie: | spawanie siatki stalowej, |
| Prędkość spawania: | 40-70 razy/min |
GWC-2500B Servo Motor 3m Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
Ekran dotykowy CE 15KW 2400mm Maszyna do spawania prętów zbrojeniowych
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Surowiec: | Zdeformowany pręt okrągły drut ocynkowany |
| Szerokość panelu siatkowego: | 2400 mm |
Maszyna do zgrzewania rolek z siatki drucianej 30 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość blachy: | 25mm |
| Ciężar maszyny: | 4,5 t |
150kva Power Roof 2400mm Maszyna do zgrzewania rolek z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Maszyna potrzebuje pracownika: | Dwie osoby |
| Układ sterowania: | Marka PLC Panasonic |
Chłodzenie wodą PLC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Materiał: | Pręt stalowy żebrowany, drut stalowy o niskiej zawartości karbonowej, drut ocynkowany. |
| Koszt pracy: | Dwie osoby |
Podawanie cewek CE 100 m Maszyna do zgrzewania rolek z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Grubość blachy: | 30mm |
| Ciężar maszyny: | 4,5 t |

